Eca Teknik Servis

Eca Servis Ekibimiz bu konuda gerçekten usta şekilde, çalışmaktadır.

7/24 Hizmet Vermekteyiz.

Eca Teknik Servis

Eca Teknik Servis firmamız, Eca markasına sahip klima, doğalgaz sobası, kombi, termosifon ve şofben cihazlarına arıza tamir ve bakım hizmeti veren bir teknik servistir. İstanbul’un tüm ilçelerine alanında profesyonel ve deneyimli kadrosuyla hizmet veren firmamız, her geçen gün müşterilerimizin memnuniyeti kazanarak, 7/24 hizmet vermeye devam etmektedir. 0212 629 85 22 numaramız ile bize hemen ulaşarak hızlı ve çözüm odaklı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Evlerinizde ısıtma, sıcak su ve iklimlendirme görevi gören ve bu amaç doğrultusunda kullandığınız kombi, klima, doğalgaz sobası, şofben ve termosifon cihazların tamir ve bakım gibi hizmetlerini alanında uzman teknik ekibimizle, özenle çözüme kavuşturmaktayız. Cihazlarınıza uygulanan her işlem garanti kapsamına alınarak, siz değerli müşterilerimizin memnuniyet duymasını amaçlarız.

Cihazlarınızda arızaların giderilmesi esnasında, sizin ve ailenizin güvenliği ilk etapta bizim önceliğimiz olurken, olası bir durumda sizi rahatsız edecek veya zamanınızı alacak durumlarda cihaz atölyeye alınabilir. Tamir edilecek ve parça değişimi yapılacak cihazların bir an önce çözüme kavuşması için ve size daha hızlı bir hizmet verebilmek adına gerekli parçalar, mobil servis araçlarımızda hazır konumdadır. Eca Yetkili Servis çağrı merkezimizi arayarak ya da iletişim sayfasında bulunan kanallarımızdan hızlı bir şekilde servis talebinde bulunarak, cihazınızın sorunlarını Eca Yetkili Servis aracılığıyla en kısa sürede doğru müdahaleler ile çözebilirsiniz.

Eca Teknik Servis Hizmetleri Nelerdir?

Eca Teknik Servis İstanbul ilinde şu gibi hizmetleri vermektedir:
⦁ Kombi Bakımı
Birçok Eca kombi kullanıcısı cihazda herhangi bir arıza ile karşılaştığında arızaların nedenini bilmeden anında müdahale etmeye çalışmaktadır ve bu durum, cihazınızın arızasını gidermek yerine daha kötü sonuçlara yol açmakla kalmaz, aynı zamanda can güvenliğinizin zayıflamasına neden olur. Bu gibi durumlarda müşterilerimiz ile anında iletişime geçerek, onların mağdur olmaması amacıyla en hızlı şekilde telefon üzerinden çözmeye odaklanırız.

Kombiler gaz ve elektrikleme sistemi ile beraber hareket ettiğinden ve arızalara müdahale etme durumunun oldukça tehlikeli durumlara sebep olacağından, Eca Kombi Bakımı çağırmanızı öneririz.

Eca Teknik Servis olarak, çağrı merkezimiz ve ekibimiz kesintisiz hizmet vererek, siz değerli müşterilerimize sorunlarınızın en hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağının garantisini veririz.

⦁ Klima Bakımı

Kullanmakta olduğunuz Eca klimanıza servisimiz tarafından yapılacak olan bakım hizmeti, gelecekte yaşayabileceğiniz olası problemleri minimuma indirir. Eca Klima Bakımı İstanbul’un birçok ilçesine en hızlı cevap vermeye hazır alanında uzman yetkin Eca Teknik Servis’lerinden oluşmaktadır.

⦁ Doğalgaz Sobası Bakım Servis

Eca Teknik Servis olarak doğalgaz sobalarınıza yerinde bakım, onarım ve servis imkanı sunuyoruz. Ayrıntılı bilgi için 0535 350 05 08 numaralı hattan bize ulaşabilir, detaylı bilgi alarak doğalgaz sobalarınızın bakımını ve onarımını yaptırabilirsiniz.

⦁ Tesisat Temizleme

Tesisat temizliği ve petek yıkama, doğalgazdan tasarruf etmenin en birincil yoludur. Kalorifer tesisatında ısının %95’ini veren petekler, daha iyi ısıtmayı sağlamak için düzenli olarak periyodik zamanlarda temizlenmelidir. Tesisat temizliği, daha iyi ısıtmak amacıyla yapılması gereken işlerin başında gelir.

Eca Teknik Servis ile hemen iletişime geçerek, kombiniz ve tesisatınızın uzun yıllar boyunca korunmasını sağlayabilirsiniz. Servisimizin tesisat temizleme hizmeti ile radyatörleriniz daha az ısınırken, sizler de tasarruf edebilirsiniz.

Eca Teknik Servis Avantajları Nelerdir?

Eca Teknik Servis olarak, Eca ürünlerini kullanan bütün kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına hizmet vermekteyiz. Servisimizin avantajları şunlardır:

⦁ 7/24 Çağrı Merkezi

Eca Teknik Servis olarak kullanıcılardan gelen onarım çağrılar ile sorunlara ön teşhis belirliyoruz. Bu sayede siz değerli müşterilerimize 7/24 sağlıklı hizmetler sunabiliyoruz.

⦁ Donanımlı Araçlar

Eca Teknik Servis araçlarımızda yedek parçalarınızın %90’ını bulundurarak, cihazlarınıza yerinde onarım yapıyoruz ve böylelikle sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

⦁ Teknolojik Altyapı

Her geçen gün teknolojinin gelişmesiyle yinelenen cihazlar, aletler ve eşyalar, Eca Teknik Servis personellerimiz tarafından yakından takip edilmektedir.

⦁ 1 Yıl Garanti

Eca Teknik Servis olarak Eca markalı cihazlarınıza verilen hizmetler ve değiştirilen yedek parçalar 1 yıl garantilidir.

⦁ Hızlı Servis Hizmeti

Cihazınızın arızalanması durumunda Eca Teknik Servis çağrı merkezimizi arayarak, sizlere en hızlı şekilde ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

⦁ Uzman Teknisyenler

Eca Teknik Servis personellerimiz, Eca markalı cihazlar hakkında yeterli donanıma sahip kişilerden oluşmaktadır. Bilgili ve donanımlı olmaları sayesinde sorunlar karşısında daha hızlı çözümler tespit edebilmektedirler.